Volné pracovní místo  Obchodní zástupce v IT

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Starat se o vlastní zákaznické portfolio
Vyhledávat nové obchodní příležitosti (s pomocí marketingového týmu)
Prodávat, prezentovat a propagovat IT produkty (převážně IS Helios)
Organizovat setkání se zákazníky
Realizovat přípravu obchodních nabídek
Vytvářet a upevňovat vztahy s klienty
Spolupodílet se na tvorbě smluvních vztahů s klienty
Komunikovat s ostatními kolegy a odděleními

Požadujeme

Máte obchodního ducha a baví vás IT oblast? Do třebíčské firmy hledáme posilu do obchodního týmu v oblasti firemních informačních systémů. Znalost v oboru IT/IS výhodou. Nabízíme tvůrčí práci, flexibilní pracovní dobu, částečný home office, mobil a notebook.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí silné a stabilní společnosti
Neformální firemní atmosféru, individuální přístup
Tvůrčí práci
Částečný home office
Pružnou pracovní dobu
Firemní notebook + další monitory
Mobilní telefon
Dovolenou navíc
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na životko
Příspěvek na penzijko
Příspěvek na volnočasové aktivity
Místo výkonu práce: Region Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS PRACOVNÍ POZICE? TAK NÁM POŠLETE AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE!